A SPOR
Paylaş :
8 Aralık 2016 Perşembe 23:00:33
23:00 Real Madrid – ?algiris Kau Canlı
22:45 Sweden (W) – Serbia (W) Canlı
22:45 Netherlands – France (W) Canlı
22:30 Knack Roese – Belogorie Be Canlı
22:00 EA7 Emporio – CSKA Moscow Canlı
22:00 O’Sullivan, – Wilson, Gary Canlı
22:00 Zhao Xinton – Higgins, Joh Canlı
21:00 Feyenoord – Fenerbahçe Canlı
21:00 Palestino – Colo Colo Canlı
21:00 Karlskrona – Linköpings H Canlı
21:00 Skellefteå – Luleå HF Canlı
21:00 IF Malmö Re – HV 71 Canlı
21:00 Växjö Laker – Djurgårdens Canlı
21:00 Leksands IF – Frölunda Ind Canlı
20:45 Fenerbahçe – Crvena Zvezd Canlı
20:30 Dynamo Riga – KHL Medve??a Canlı
20:30 Spain (W) – Slovenia (W) Canlı
20:30 Germany (W) – Poland (W) Canlı
19:00 Adanaspor – Beşiktaş Canlı
01:00 Lig 1
20:45 Beşiktaş – Benfica
20:45 Beşiktaş – Benf. (tivibu)
19:00 Çaykur Rize – Fenerbahçe
20:00 Fenerbahçe – Galatasaray
00:30 Doherty, Ke – Hamilton, An
02:00 Banes, Mave – Delaney, Jak
02:05 Lipovsek Pu – Schwartzman,
02:05 Hiltzik, Ja – Laaksonen, H
02:45 América FC- – Flamengo-RJ
03:00 Indiana Pac – Cleveland Ca
03:00 Orlando Mag – New Orleans
03:00 Weber Bahía – San Lorenzo
03:00 Philadelphi – Washington W
03:05 Balaji, N.S – Smola, Macie
03:05 Opelka, Rei – Giron, Marco
03:30 Atlanta Haw – Milwaukee Bu
03:30 Boston Celt – Dallas Maver
03:30 New York Kn – Detroit Pist
03:30 Washington – Pittsburgh P
03:30 El Nacional – Barcelona SC
04:00 Oklahoma Ci – Houston Rock
04:00 Toronto Rap – Golden State
05:00 Denver Nugg – Phoenix Suns
05:30 Kazuno, K/K – Ahmad, T/Nat
06:00 Hsu Ya Chin – Chang Ye Na/
06:00 Haris, D D/ – Ying Luo/Yu
06:00 Calgary Fla – Arizona Coyo
06:20 De Waard, S – Banes, M/van
06:30 Marin, Caro – Sato, Sayaka
06:30 Los Angeles – Memphis Griz
06:30 Sacramento – San Antonio
07:00 Bin Qiao – Prannoy, Has
08:00 Matsutomo, – Dongping Hua
08:00 Balaji, N/S – Drzewiecki,
08:30 Beiwen Zhan – Pusarla Venk
08:40 Hanyu Guo – Cako, Jacque
09:00 Gideon, M F – Ellis, M/Lan
09:05 Kudermetova – Erakovic, Ma
09:15 Yuqi Shi – Long Chen
09:30 Peng Soon C – Nan Zhang/Yi
09:35 Kumkhum, Lu – Soylu, Ipek
09:45 Tzu Ying Ta – Mitani, Mina
10:00 Yun Hu – Axelsen, Vik
10:15 Jayaram, A – Nan Wei
10:30 Biao Chai/W – Kai Lu/Siwei
10:45 Yeon Seong – Liu Cheng/Hu
10:50 Kai-Chen Ch – Kai-Lin Zhan
11:00 Hyundai Hil – Daejeon Kore
11:30 Ranefur, El – Weerasinghe,
11:35 Ching-Wen H – Dzalamidze,
11:55 Hao-Ching C – Khromacheva,
12:00 Izumo, Taku – Badowski, Ma
12:05 Korpatsch, – Cirstea, Sor
12:30 Liang Qiu – Wisutmaythan
13:00 Migot, Mari – Holmsten, El
13:00 Seoul Samsu – Jeonju KCC E
13:00 Lemoine, Qu – Hon, Priscil
13:05 Kai-Chen Ch – Govortsova,
13:20 Maria, Tatj – van Uytvanck
13:35 Perth Wildc – Sydney Kings
13:40 Suwon KEPCO – Samsung Blue
13:45 Arlouskaya, – Front, Erika
14:05 Jahn, Jerem – Griekspoor,
14:30 Moore, Tara – Vekic, Donna
14:30 Todorovic, – Zetterstrom,
14:55 Vivero Gonz – Manole, Alex
15:00 HC Kunlun R – Metallurg No
15:00 Gilbert, Da – Williams, Ma
15:00 Zhou Yuelon – Higgins, Joh
15:05 Huey, T/Mir – Bryan, B/Bry
15:10 Namigata, J – Chin-Wei Cha
15:10 Bryan, B/Br – Huey, T/Mirn
15:15 Akkuzu, Can – Xu Song
15:15 Andersson, – Szudi, Adam
15:35 Rosatello, – Shoshyna, An
16:00 Wilson, Kyr – Songsermsawa
16:00 O’Sullivan, – Zhang Anda
16:30 Atlético de – NorthEast Un
16:30 Cacao, Tiag – Ojeda Lara,
17:13 Djokovic, N – Goffin, Davi
17:29 Jaloviec, M – Gerasimov, E
17:29 Voegele, St – Hesse, Amand
17:30 Baird, Sam – Wilson, Gary
17:30 Allen, Mark – Hull, Robin
17:35 Serdarusic, – Zhyrmont, Dz
17:55 Moregard, T – Cheng-Ting L
18:00 Augusto Bue – PLA Malfeito
18:45 Bergand, F/ – Arlouskaya,
19:00 Unics Kazan – Maccabi Tel
19:00 Slovan Brat – Dynamo Riga
19:04 Jorovic, Iv – Cornet, Aliz
19:15 Soderland, – Brossier, B/
19:32 Dancevic, F – Krawietz, Ke
19:45 Nordberg, H – Savill, L/Wh
20:00 Vejle Boldk – Næstved BK
20:25 Garin, Chri – Andreozzi, G
20:30 Dinamo Bucu – Team Tvis Ho
20:43 Garcia, Car – Hradecka, Lu
20:45 Fenerbahçe – Anadolu Efes
20:47 Mantz chant – Sikorska Mag
21:00 Skellefteå – HV 71
21:00 Växjö Laker – IF Malmö Red
21:00 Örebro HK – Djurgårdens
21:00 Linköpings – Brynäs IF
21:00 Färjestads – Frölunda Ind
21:00 Rögle BK – Luleå HF
21:00 Wis?a P?ock – Kadetten Sch
21:00 Rhein-Necka – HC Vardar Sk
21:00 Crvena Zvez – EA7 Emporio
21:00 KHL Medve?? – Jokerit
21:05 Dodig, I/Me – Murray, J/So
21:08 Donaldson, – Klahn, Bradl
21:13 Murray, J/S – Dodig, I/Mel
21:44 Lacko, Luka – Berrettini,
22:00 Williams, M – Higgins, Joh
22:00 O’Sullivan, – Wilson, Kyre
22:00 Berlocq, Ca – Coria, Feder
22:15 Alexandrova – Parmentier,
22:30 LPR Piacenz – Diatec Trent
22:30 Baskonia Vi – Brose Basket
22:52 Baker, Bria – Bemelmans, R
23:00 Hawkins, Ba – Lisowski, Ja
23:00 Allen, Mark – Wilson, Gary
23:10 Raonic, Mil – Thiem, Domin
23:15 Sporting Li – S.C. Praiens
23:35 Eubanks, Ch – Mmoh, Michae
23:55 Minella, Ma – Zanevska, Ma
00:10 Mayer, Leon – Grigelis, La
01:00 van Barneve – Durrant, Gle
02:00 Atlético Mi – Palmeiras-SP
02:05 Almagro, Ni – De Greef, Ar
02:05 Banes, Mave – Purcell, Max
03:00 Buffalo Sab – Tampa Bay Li
03:00 Philadelphi – Winnipeg Jet
03:00 Washington – New York Kni
03:05 Gomes, G/Hi – Krajicek, A/
03:10 Gimnasia La – San Lorenzo
03:30 Toronto Map – Florida Pant
03:30 Ottawa Sena – Nashville Pr
03:30 Miami Heat – Milwaukee Bu
04:00 Minnesota W – Boston Bruin
04:00 St Louis Bl – San José Sha
04:00 Minnesota T – Philadelphia
04:00 Houston Roc – Portland Tra
04:05 Giron, Marc – Laaksonen, H
04:30 Dallas Star – Colorado Ava
05:30 Lin Zhu – Cako, Jacque
06:00 Vancouver C – Arizona Coyo
06:00 Anaheim Duc – New Jersey D
06:30 Los Angeles – Edmonton Oil
06:30 Utah Jazz – Chicago Bull
07:40 Shuai Peng – Stojanovic,
09:05 Govortsova, – Diatchenko,
10:05 Kumkhum, Lu – Kai-Chen Cha
10:35 Rodina, Evg – Barty, Ashle
11:35 Melbourne U – Cairns Taipa
11:35 Chin-Wei Ch – Broady, N/So
11:55 Western Syd – Melbourne Ci
12:00 Fen Li – Jiaqi Zheng
12:00 Maria, Tatj – Erakovic, Ma
12:30 Jayaram, A – Long Chen
12:35 Hao-Ching C – Raina, A/Web
12:45 Haeun Yang – Szocs, Berna
13:00 Busan KT So – Incheon ET-L
13:00 Osaka Evess – Shiga Lake S
13:00 Changwon LG – Wonju Dongbu
13:00 Pusarla Ven – Bing Jiao He
13:00 Rush & Cash – Seoul Woori
13:05 Lemoine, Qu – Marcinkevica
13:05 Ivakhnenko, – Smith, A/Vor
13:30 Yeon Seong – Ahmad, T/Nat
13:30 Ito, Mima – Lin Chia-Chi
13:40 Artunedo Ma – Ojeda Lara,
14:00 Perth Glory – Adelaide Uni
14:00 Biao Chai/W – Conrad-Peter
14:00 Jahn, Jerem – Ivanov, Vlad
14:05 Kerkhove, L – Shoshyna, An
14:15 Ekholm, Mat – Morizono, Mi
15:00 Andersson, – Pitchford, L
15:00 White, Mich – Hawkins, Bar
15:05 Voegele, St – Cornet, Aliz
15:05 Herbert, P- – Kontinen, H/
15:30 Man Utd. – Arsenal
15:45 Karlsson, M – Walther, Ric
15:45 Al Shabab D – Dibba Al Fuj
15:55 Al Dhafra ( – Emirates Clu
16:05 Ortega-Olme – Deus, N/Mont
16:30 Pune City – Delhi Dynamo
16:30 Zhou Yu – Hachard, Ant
17:00 Wilson, Kyr – Williams, Ma
17:05 Murray, And – Wawrinka, St
17:15 Gerell, Par – Allegro, Mar
17:42 Zanevska, M – Alexandrova,
18:14 Caruso, Sal – Kolar, Zdene
19:00 Arsenal Tul – CSKA Moscow
19:00 Mittelham, – I-Ching Chen
19:00 Al Wasl (UA – Bani Yas (UA
19:00 Sharjah FC – Al Nasr (UAE
19:00 FC Boto?ani – SC FC Volunt
19:10 Garcia, Car – Vekic, Donna
19:20 Grigelis, L – Gerasimov, E
19:30 Rubin Kazan – FC Rostov
19:45 Ekholm, Mat – Ying Han
20:00 Galatasaray – Darü??afaka
20:00 CSKA Moscow – ?algiris Kau
20:00 Piast Gliwi – Cracovia Kra
20:30 1. FC Nürnb – FC Würzburge
20:30 VfL Bochum – Eintracht Br
20:30 Arminia Bie – 1. FC Heiden
20:50 Lopez, F/Lo – Klaasen, R/R
21:00 ?RK Budu?no – Glassverket
21:00 Brynäs IF – Linköpings H
21:00 S.Oliver Ba – Telekom Bask
21:00 Leksands IF – Karlskrona H
21:00 Lorient – Monaco
21:05 Vanni, Luca – Robredo, Tom
21:15 Sport Huanc – Ayacucho FC
21:25 Vikhlyantse – Korpatsch, T
21:30 Pandurii Tâ – ACS Poli Tim
21:30 UHK Krems – Aon Fivers V
21:40 Berlocq, Ca – Cervantes, Í
22:00 Reims – Laval
22:00 van Gerwen, – Dolan, Brend
22:00 Sochaux – Tours
22:00 Clermont – Gazélec Ajac
22:00 Vafaei Ayou – King, Mark
22:00 Auxerre – Lens
22:00 Allen, Mark – Hamilton, An
22:00 FC Dordrech – Helmond Spor
22:00 Valencienne – Bourg-Péronn
22:00 Orleans – Nîmes Olympi
22:00 FC Emmen – Cambuur Leeu
22:00 AC Ajaccio – Strasbourg
22:00 UD Almeria – Elche
22:00 Red Star 93 – Troyes
22:15 AaB Aalborg – FC Copenhage
22:15 Dukla Praha – Slavia Praha
22:15 Panathinaik – Olympiakos P
22:29 Donaldson, – Bemelmans, R
22:30 Jagiellonia – Legia Warsza
22:30 Gi Group Mo – Exprivia Mol
22:30 Bayer Lever – RB Leipzig
22:30 Cittadella – Hellas Veron
22:30 Sint-Truide – Club Brugge
22:45 Lille – Lyon
22:45 Worcester W – Northampton
22:45 Bath Rugby – Bristol Rugb
22:45 Real Betis – Deportiva La
23:00 Newcastle F – Exeter Chief
23:00 Wright, Pet – Taylor, Phil
23:10 Nishikori, – Cilic, Marin
23:12 Cilic, Mari – Nishikori, K
23:15 Chaves – FC Porto
23:30 Defensor La – FBC Melgar
23:56 Lacko, Luka – Dancevic, Fr
23:00 Real Madrid – ?algiris Kau Canlı
22:00 EA7 Emporio – CSKA Moscow Canlı
20:45 Fenerbahçe – Crvena Zvezd Canlı
03:00 Philadelphi – Washington W
03:00 Indiana Pac – Cleveland Ca
03:00 Orlando Mag – New Orleans
03:00 Weber Bahía – San Lorenzo
03:30 Atlanta Haw – Milwaukee Bu
03:30 Boston Celt – Dallas Maver
03:30 New York Kn – Detroit Pist
04:00 Oklahoma Ci – Houston Rock
04:00 Toronto Rap – Golden State
05:00 Denver Nugg – Phoenix Suns
06:30 Los Angeles – Memphis Griz
06:30 Sacramento – San Antonio
13:00 Seoul Samsu – Jeonju KCC E
13:35 Perth Wildc – Sydney Kings
19:00 Unics Kazan – Maccabi Tel
20:45 Fenerbahçe – Anadolu Efes
21:00 Crvena Zvez – EA7 Emporio
22:30 Baskonia Vi – Brose Basket
03:00 Washington – New York Kni
03:30 Miami Heat – Milwaukee Bu
04:00 Minnesota T – Philadelphia
04:00 Houston Roc – Portland Tra
06:30 Utah Jazz – Chicago Bull
11:35 Melbourne U – Cairns Taipa
13:00 Busan KT So – Incheon ET-L
13:00 Changwon LG – Wonju Dongbu
13:00 Osaka Evess – Shiga Lake S
20:00 Galatasaray – Darü??afaka
20:00 CSKA Moscow – ?algiris Kau
21:00 S.Oliver Ba – Telekom Bask
22:15 Panathinaik – Olympiakos P
03:00 Charlotte H – Atlanta Hawk
03:00 Indiana Pac – Phoenix Suns
03:30 Cleveland C – Detroit Pist
04:00 Boston Celt – Golden State
04:00 New Orleans – Portland Tra
04:00 Oklahoma Ci – Brooklyn Net
04:30 Dallas Mave – Memphis Griz
05:00 Denver Nugg – Toronto Rapt
06:30 Sacramento – Los Angeles
06:30 Los Angeles – San Antonio
08:00 Jeonju KCC – Anyang KGC
08:00 Diamond Dol – Ryukyu Golde
09:30 Adelaide 36 – Brisbane Bul
10:00 Goyang Orio – Seoul SK Kni
10:00 Ulsan Mobis – Seoul Samsun
10:00 Niigata Alb – Toshiba Brav
11:30 Sydney King – Perth Wildca
12:00 Sendai 89er – Tochigi Brex
20:00 Basketball – Science City
22:30 FC Bayern M – SC Rasta Vec
22:30 Mons-Hainau – Spirou Baske
22:45 Asvel Lyon- – Paris-Levall
23:00 MoraBanc An – Rio Natura M
01:00 Houston Roc – Utah Jazz
03:00 Detroit Pis – Boston Celti
03:00 Orlando Mag – Dallas Maver
03:00 Washington – Miami Heat
03:00 Weber Bahía – Gimnasia y E
03:00 New Orleans – Charlotte Ho
03:30 Philadelphi – Phoenix Suns
04:00 Memphis Gri – Minnesota Ti
04:30 Milwaukee B – Golden State
07:00 Levanga Hok – Toyota Alvar
07:05 Illawarra H – New Zealand
08:00 Busan KT So – Wonju Dongbu
09:00 Chiba Jets – Akita Northe
10:00 Jeonju KCC – Goyang Orion
10:00 Seoul Samsu – Changwon LG
13:30 San Miguel – Purefoods St
14:00 BC Astana – Enisey Krasn
14:00 Banco di Sa – Sidigas Avel
14:00 BC Khimki M – Nizhny Novgo
14:30 FC Barcelon – Movistar Est
15:30 Iberostar T – Montakit Fue
15:30 Parma Perm – Tsmoki-Minsk
17:00 Avtodor Sar – Lokomotiv Ku
17:30 Alba Berlin – Brose Basket
18:00 Unics Kazan – VEF Riga
20:00 Walter Tige – Medi Bayreut
20:00 New York Kn – Atlanta Hawk
20:30 Herbalife G – Real Madrid
23:30 Brooklyn Ne – Portland Tra
03:00 Oklahoma Ci – Indiana Pace
05:00 Sacramento – Toronto Rapt
05:00 Denver Nugg – Utah Jazz
05:30 Los Angeles – Chicago Bull
19:30 BC Kalev/Cr – CSKA Moscow
22:30 AS Monaco – Cholet
22:45 Enel Basket – Pallacanestr
03:00 Indiana Pac – Golden State
03:00 Washington – Phoenix Suns
03:00 Philadelphi – Miami Heat
03:00 Charlotte H – Memphis Griz
03:30 Detroit Pis – Houston Rock
04:00 Milwaukee B – Orlando Magi
04:00 Minnesota T – Boston Celti
04:30 San Antonio – Dallas Maver
06:30 Los Angeles – Toronto Rapt
13:00 Busan KT So – Ulsan Mobis
20:00 BK Ventspil – BC Nept?nas
20:00 Mega Leks – BC Oostende
20:00 U?ak Sporti – Openjobmetis
20:00 Joensuun Ka – CSM Oradea
20:00 BC Khimik – Pinar Kar?iy
20:30 Rosasport R – Asvel Lyon-V
22:00 Baskets Old – PAOK Thessal
22:30 Le Mans BC – Maccabi Rish
22:30 Banco di Sa – Neckar Riese
03:30 Atlanta Haw – New Orleans
03:30 New York Kn – Portland Tra
05:00 Denver Nugg – Chicago Bull
06:30 Los Angeles – Oklahoma Cit
08:00 Shiga Lake – Diamond Dolp
08:00 Akita North – Levanga Hokk
09:00 Toshiba Bra – Hitachi Sunr
11:15 Blackwater – Phoenix Petr
12:00 Hamamatsu P – Toyama Grous
13:00 Seoul Samsu – Seoul SK Kni
13:00 Incheon ET- – Anyang KGC
14:00 Talk ‘N Tex – Rain or Shin
18:00 Be?ikta? JK – Szolnoki Ola
19:30 BC Khimki M – Montakit Fue
20:00 AEK BC – Partizan Bel
20:00 Helios Dom? – Banvit BK
20:00 BC Lietkabe – Cedevita Zag
20:30 Umana Reyer – Avtodor Sara
20:30 Cibona Zagr – Strasbourg
20:30 KK Mornar – BC Juventus
20:30 Bakken Bear – Ironi Nahari
21:15 Hapoel Migd – Valencia Bas
22:00 Fraport Sky – Aris
22:00 Alba Berlin – Bilbao Baske
22:30 Spirou Bask – Stelmet Ziel
22:30 Sidigas Ave – Iberostar Te
22:30 Union Olimp – Ratiopharm U
22:30 AS Monaco – ?EZ Basket N
22:45 Unicaja Mál – Budu?nost Po
23:00 Herbalife G – Nizhny Novgo
23:00 UCAM Murcia – FC Bayern Mü
02:45 Peñarol – Gimnasia y E
03:00 Indiana Pac – Atlanta Hawk
03:00 Philadelphi – Memphis Griz
03:00 Charlotte H – San Antonio
03:00 Orlando Mag – Phoenix Suns
03:00 Cleveland C – Portland Tra
03:30 Brooklyn Ne – Boston Celti
03:30 Detroit Pis – Miami Heat
04:00 Houston Roc – Toronto Rapt
04:30 Dallas Mave – Los Angeles
05:30 New Orleans – Minnesota Ti
06:30 Sacramento – Oklahoma Cit
06:30 Golden Stat – Los Angeles
11:35 Brisbane Bu – Adelaide 36e
13:00 Aisin Seaho – Osaka Evessa
13:00 Changwon LG – Jeonju KCC E
20:00 Anadolu Efe – Crvena Zvezd
20:45 Olympiakos – Maccabi Tel
21:00 ?algiris Ka – Brose Basket
22:45 EA7 Emporio – Fenerbahçe
22:45 EA7 Emporio – Fenerbahçe Ü
23:00 Real Madrid – Unics Kazan
00:15 Mogi das Cr – Weber Bahía
11:15 Mahindra En – Global Port
13:00 Ulsan Mobis – Anyang KGC
13:00 Wonju Dongb – Seoul SK Kni
14:00 Alaska Aces – NLEX Road Wa
20:00 Galatasaray – FC Barcelona
20:00 CSKA Moscow – Baskonia Vit
21:00 Boston Celt – San Antonio
22:45 Panathinaik – Darü??afaka
03:00 Orlando Mag – Washington W
03:30 Cleveland C – Dallas Maver
03:30 Detroit Pis – Los Angeles
03:30 New York Kn – Charlotte Ho
03:30 Philadelphi – Chicago Bull
04:00 Milwaukee B – Toronto Rapt
04:00 Indiana Pac – Brooklyn Net
04:00 Memphis Gri – Miami Heat
04:00 Utah Jazz – Atlanta Hawk
05:00 Phoenix Sun – Minnesota Ti
05:00 Denver Nugg – Oklahoma Cit
06:00 Portland Tr – New Orleans
06:30 Sacramento – Houston Rock
08:00 Changwon LG – Goyang Orion
08:00 Aisin Seaho – Ryukyu Golde
10:00 Incheon ET- – Seoul Samsun
10:00 Jeonju KCC – Busan KT Son
11:35 Melbourne U – Sydney Kings
12:00 Hitachi Sun – Niigata Albi
15:00 Tsmoki-Mins – BC Khimki Mo
20:30 Le Portel – AS Monaco
20:30 Movistar Es – Herbalife Gr
03:00 Washington – San Antonio
03:00 Charlotte H – New York Kni
04:00 Oklahoma Ci – Detroit Pist
04:00 Miami Heat – Memphis Griz
06:00 Osaka Evess – Diamond Dolp
06:30 Golden Stat – Minnesota Ti
07:05 Cairns Taip – New Zealand
08:00 Wonju Dongb – Ulsan Mobis
08:00 Akita North – Sendai 89ers
10:00 Seoul SK Kn – Incheon ET-L
10:00 Anyang KGC – Busan KT Son
11:05 Perth Wildc – Illawarra Ha
11:30 Meralco Bol – Blackwater E
13:00 Enisey Kras – BC Zenit Sai
13:45 Barangay Gi – Talk ‘N Text
14:00 Consultinve – Aquila Baske
14:30 Valencia Ba – Real Betis E
14:30 Real Madrid – ICL Manresa
15:30 Parma Perm – BC Astana
16:00 Lokomotiv K – VEF Riga
17:00 CSKA Moscow – Nizhny Novgo
18:00 Unics Kazan – BC Kalev/Cra
20:30 Strasbourg – Nancy SLUC
20:30 Unicaja Mál – FC Barcelona
21:00 Philadelphi – Cleveland Ca
22:45 Germani Bas – Grissin Bon
23:30 Phoenix Sun – Denver Nugge
02:00 Indiana Pac – Los Angeles
02:00 Orlando Mag – Milwaukee Bu
02:00 Brooklyn Ne – Sacramento K
03:00 Dallas Mave – New Orleans
05:00 Portland Tr – Houston Rock
05:30 Los Angeles – Atlanta Hawk
11:35 Sydney King – Adelaide 36e
13:10 Levanga Hok – Chiba Jets
22:30 Elan Chalon – EB Pau-Lacq-
03:00 Washington – Sacramento K
03:30 Toronto Rap – Philadelphia
03:30 New York Kn – Oklahoma Cit
03:30 Miami Heat – Boston Celti
04:00 Memphis Gri – Charlotte Ho
04:00 Minnesota T – Utah Jazz
06:30 Golden Stat – Atlanta Hawk
13:00 Seoul SK Kn – Busan KT Son
20:00 Szolnoki Ol – Spirou Baske
20:00 Stelmet Zie – AEK BC
20:00 Banvit BK – Bakken Bears
20:00 BC Juventus – Sidigas Avel
20:30 ?EZ Basket – Helios Dom?a
20:30 Ironi Nahar – Fraport Skyl
22:00 Aris – AS Monaco
22:00 Neckar Ries – Be?ikta? JK
22:23 Strasbourg – KK Mornar
22:30 Partizan Be – Banco di Sar
03:30 Brooklyn Ne – Los Angeles
04:00 Milwaukee B – Cleveland Ca
04:30 San Antonio – Orlando Magi
05:00 Utah Jazz – Houston Rock
11:15 Rain or Shi – Mahindra Enf
13:00 Incheon ET- – Goyang Orion
13:00 Anyang KGC – Changwon LG
14:00 Phoenix Pet – San Miguel B
19:30 BC Khimki M – Alba Berlin
21:00 Palestino – Colo Colo Canlı
21:00 Feyenoord – Fenerbahçe Canlı
19:00 Adanaspor – Beşiktaş Canlı
01:00 Lig 1
20:45 Beşiktaş – Benfica
20:45 Beşiktaş – Benf. (tivibu)
19:00 Çaykur Rize – Fenerbahçe
20:00 Fenerbahçe – Galatasaray
02:45 América FC- – Flamengo-RJ
03:30 El Nacional – Barcelona SC
16:30 Atlético de – NorthEast Un
20:00 Vejle Boldk – Næstved BK
23:15 Sporting Li – S.C. Praiens
02:00 Atlético Mi – Palmeiras-SP
03:10 Gimnasia La – San Lorenzo
11:55 Western Syd – Melbourne Ci
14:00 Perth Glory – Adelaide Uni
15:30 Man Utd. – Arsenal
15:45 Al Shabab D – Dibba Al Fuj
15:55 Al Dhafra ( – Emirates Clu
16:30 Pune City – Delhi Dynamo
19:00 FC Boto?ani – SC FC Volunt
19:00 Arsenal Tul – CSKA Moscow
19:00 Al Wasl (UA – Bani Yas (UA
19:00 Sharjah FC – Al Nasr (UAE
19:30 Rubin Kazan – FC Rostov
20:00 Piast Gliwi – Cracovia Kra
20:30 1. FC Nürnb – FC Würzburge
20:30 Arminia Bie – 1. FC Heiden
20:30 VfL Bochum – Eintracht Br
21:00 Lorient – Monaco
21:15 Sport Huanc – Ayacucho FC
21:30 Pandurii Tâ – ACS Poli Tim
22:00 UD Almeria – Elche
22:00 Sochaux – Tours
22:00 Red Star 93 – Troyes
22:00 Reims – Laval
22:00 Valencienne – Bourg-Péronn
22:00 Clermont – Gazélec Ajac
22:00 AC Ajaccio – Strasbourg
22:00 Auxerre – Lens
22:00 Orleans – Nîmes Olympi
22:00 FC Dordrech – Helmond Spor
22:00 FC Emmen – Cambuur Leeu
22:15 AaB Aalborg – FC Copenhage
22:15 Dukla Praha – Slavia Praha
22:30 Jagiellonia – Legia Warsza
22:30 Sint-Truide – Club Brugge
22:30 Bayer Lever – RB Leipzig
22:30 Cittadella – Hellas Veron
22:45 Real Betis – Deportiva La
22:45 Lille – Lyon
23:15 Chaves – FC Porto
23:30 Defensor La – FBC Melgar
02:00 Colo Colo – Cobresal
03:15 Arsenal de – Banfield
06:00 Tiburones R – Club Tijuana
09:22 Luch Vladiv – Shinnik Yaro
11:30 Thailand – Indonesia
11:55 Brisbane Ro – Sydney FC
13:00 Boluspor – Altınordu
13:00 Jeonbuk Mot – Al Ain (UAE)
13:00 Ümraniyespor – Sivasspor
13:00 Yenisey Kra – Volgar-Gazpr
13:30 Gaziantepsp – Konyaspor
14:00 Neftekhimik – Baltika Kali
14:30 Gazovik Ore – Lokomotiv Mo
15:00 Mordovya Sa – SKA Energiya
15:00 Sokol Sarat – Spartak Mosc
15:00 Olimpik Don – Chornomorets
15:00 Deportivo L – Sevilla
15:00 Hannover 96 – Erzgebirge A
15:00 Philippines – Singapore
15:00 Karlsruher – SV Sandhause
15:30 Balıkesirspor – B.Ş. Gaziantep
15:50 Al Wahda Ab – Al Ittihad K
16:00 Bursaspor – Akhisar Bele
16:00 Elazığspor – Mersin İ.Y
16:30 Südtirol – Santarcangel
16:30 Mumbai City – Kerala Blast
16:30 Lumezzane – Sambenedette
17:00 Chievo Vero – Cagliari
17:00 Le Havre – Amiens
17:00 Zbrojovka B – P?íbram
17:00 Anzhi Makha – Ufa
17:00 Bari – Carpi FC
17:00 Mladá Boles – Viktoria Plz
17:00 Bohemians 1 – Teplice
17:00 Slovácko – Hradec Králo
17:30 Mainz 05 – SC Freiburg
17:30 VfL Wolfsbu – Schalke 04
17:30 Borussia Mö – 1. FC Köln
17:30 Augsburg – Hertha Berli
17:30 CSMS Ia?i – Târgu Mure?
17:30 Darmstadt 9 – FC Ingolstad
18:00 Deportes Iq – San Luis Qui
18:00 Numancia – Valladolid
18:00 Shakhtar Do – Karpaty Lviv
18:00 Dynamo Kyiv – Stal Kamians
18:00 Rheindorf A – Sturm Graz
18:00 FC Nordsjæl – AGF Aarhus
18:00 Crystal P – Man. City
18:00 Southampton – Liverpool
18:15 FC Barcelon – Málaga
18:30 Fano – Gubbio
18:30 Forlì – Mantova
18:30 Reggiana – Albinoleffe
18:30 Parma – Padova
19:00 Paris SG – Nantes
19:00 Osmanl?spor – Alanyaspor
19:00 Al Jazira A – Al Ahli
19:00 Adanaspor A – Be?ikta? A.?
19:00 Osmanlıspor – Alanyaspor
19:00 Al Jazira A – Al Ahli (UAE
19:00 Göztepe – Bandırmaspor
19:45 Grasshopper – Thun
20:00 Real Oviedo – Levante
20:00 Mallorca – Sevilla Atlé
20:00 KRC Genk – AS Eupen
20:00 Udinese – Napoli
20:00 Pogo? Szcze – Wis?a Kraków
20:00 CD River Pl – Deportivo Cu
20:00 Concordia C – Steaua Bucur
20:15 FK Baumit J – Slovan Liber
20:30 Admira – Wolfsberger
20:30 Austria Wie – Ried
20:30 Borussia Do – Bayern Münch
20:30 Tottenham – West Ham
20:30 Eibar – Celta Vigo
20:30 Heracles Al – Go Ahead Eag
20:30 SC Heerenve – Vitesse
20:30 St. Pölten – Mattersburg
20:30 FeralpiSalò – Venezia
20:30 Bassano Vir – Maceratese
21:30 Everton de – O’Higgins
21:45 Willem II – PSV Eindhove
22:00 Nancy – Dijon
22:00 Bastia – Montpellier
22:00 Basel – Vaduz
22:00 Waasland-Be – Kortrijk
22:00 Girona FC – Lugo
22:00 Rennes – Angers
22:00 Toulouse – Metz
22:30 Lechia Gda? – Wis?a P?ock
22:30 Royal Excel – AA Gent
22:30 Teramo – Ancona
22:45 Excelsior R – Sparta Rotte
22:45 FC Groninge – ADO Den Haag
22:45 Juventus – Pescara
22:45 Atlético Ma – Real Madrid
23:00 Deportivo M – Unión Comerc
23:00 Estudiantes – Colón
23:15 Benfica – Marítimo Fun
00:00 Unión Españ – Universidad
00:00 Emelec – LDU Quito
00:00 Godoy Cruz – Atlético Tig
00:00 Lanús – Atlético Tuc
00:00 Cerro Porte – Rubio Ñú
00:00 Unión de Sa – CA Temperley
01:00 Independien – Delfin SC
01:45 Juan Aurich – Sporting Cri
02:00 Cruz Azul – León
02:00 Atlético Hu – Racing Club
02:10 Libertad – General Díaz
02:30 Universidad – Huachipato
04:00 CA Monarcas – Monterrey
04:00 Tigres – Queretaro
08:00 Tokushima V – Shimizu S-Pu
08:00 Matsumoto Y – Yokohama FC
08:00 Consadole S – Zweigen Kana
09:05 Newcastle J – Central Coas
11:30 Malaysia – Cambodia
13:00 Ş.Urfaspor – Denizlispor
13:00 BB Erzurum – Anadolu Üsküdar
14:00 Reus Deport – Gimnástic de
14:00 Kasımpaşa – Kardemir
14:00 Kas?mpa?a – Kardemir D.Ç
14:00 Kayserispor – Gençlerbirli
14:00 Alavés – Espanyol
14:30 FC Krasnoda – Ural
14:30 Eskişehirspor – Yeni Malatya
14:30 Roda JC Ker – AZ Alkmaar
14:30 Myanmar – Vietnam
14:35 Guangzhou E – Jiangsu Suni
15:00 Randers FC – Viborg FF
15:30 Dynamo Dres – Greuther Für
15:30 FC St. Paul – Fortuna Düss
15:30 1. FC Union – VfB Stuttgar
15:45 Young Boys – FC Sion
16:30 Alessandria – Carrarese
16:30 Virtus Fran – Catania
16:30 Akragas – Messina
16:30 Vibonese – Melfi
16:30 Ajax – NEC Nijmegen
16:30 Chennaiyin – Atlético de
16:30 Zulte Wareg – Anderlecht
16:30 FC Twente – FC Utrecht
16:30 Lupa Castel – Lucchese
16:30 Piacenza – Giana Ermini
16:30 Olbia – Prato
16:30 Renate – Lupa Roma
16:30 Pistoiese – Viterbese
17:00 Bologna – Palermo
17:00 Atalanta – Roma
17:00 Sparta Prah – MFK Karviná
17:00 Spartak Mos – Amkar Perm
17:00 Guingamp – Bordeaux
17:00 Crotone – Torino
17:00 Empoli – Fiorentina
17:00 Giresunspor – Adana Demir
17:00 Lazio – Genoa
17:30 Hoffenheim – Hamburger SV
18:00 Deportes Te – Santiago Wan
18:00 Zirka Kirov – Volyn Lutsk
18:00 Luzern – Lugano
18:00 Getafe – Real Zaragoz
18:15 Valencia – Granada CF
18:30 Robur Siena – Tuttocuoio
18:30 CS U Craiov – Astra Giurgi
18:30 Juve Stabia – Lecce
18:30 Cosenza – Monopoli
18:30 SS Fondi Ca – Paganese
18:30 Red Bull Sa – Rapid Wien
18:45 Feyenoord – PEC Zwolle
19:00 Middlesbrough – Chelsea
19:00 Real Garcil – César Vallej
19:00 Marseille – Caen
19:15 El Nacional – Universidad
19:30 Werder Brem – Eintracht Fr
19:30 Novara – Frosinone
19:30 Zenit St Pe – Krylya Sovet
20:00 SønderjyskE – FC Midtjylla
20:00 Lech Pozna? – ?l?sk Wroc?a
20:00 Mechelen – Standard de
20:00 Mushuc Runa – Aucas
20:00 Tenerife – UCAM Murcia
20:00 Rayo Vallec – Huesca
20:00 Cadiz – Alcorcón
20:30 Reggina – Taranto
20:30 Sporting de – Real Socieda
20:30 Como – Cremonese
20:30 Vorskla – Dnipro Dnipr
20:30 Livorno – Pro Piacenza
20:30 Pontedera – Arezzo
21:00 Toluca – Santos Lagun
21:30 Alianza Atl – Lima Alianza
21:30 Antofagasta – Universidad
22:00 Palmeiras-S – Botafogo-RJ
22:00 Mirandés – Córdoba CF
22:00 Sporting de – Lokeren
22:15 Boavista – Vitoria Guim
22:30 Foggia – Catanzaro
22:30 Fidelis And – FC Matera
22:45 AC Milan – Inter
22:45 Saint-Étien – Nice
22:45 Athletic Cl – Villarreal
23:00 Quilmes – Aldosivi
23:00 CA Independ – San Lorenzo
23:00 Belgrano – Sarmiento
02:00 Banes, Mave – Delaney, Jak
02:05 Hiltzik, Ja – Laaksonen, H
02:05 Lipovsek Pu – Schwartzman,
03:05 Opelka, Rei – Giron, Marco
03:05 Balaji, N.S – Smola, Macie
06:20 De Waard, S – Banes, M/van
08:00 Balaji, N/S – Drzewiecki,
08:40 Hanyu Guo – Cako, Jacque
09:05 Kudermetova – Erakovic, Ma
09:35 Kumkhum, Lu – Soylu, Ipek
10:50 Kai-Chen Ch – Kai-Lin Zhan
11:35 Ching-Wen H – Dzalamidze,
11:55 Hao-Ching C – Khromacheva,
12:05 Korpatsch, – Cirstea, Sor
13:00 Lemoine, Qu – Hon, Priscil
13:05 Kai-Chen Ch – Govortsova,
13:20 Maria, Tatj – van Uytvanck
14:05 Jahn, Jerem – Griekspoor,
14:30 Moore, Tara – Vekic, Donna
14:55 Vivero Gonz – Manole, Alex
15:05 Huey, T/Mir – Bryan, B/Bry
15:10 Namigata, J – Chin-Wei Cha
15:10 Bryan, B/Br – Huey, T/Mirn
15:35 Rosatello, – Shoshyna, An
16:30 Cacao, Tiag – Ojeda Lara,
17:13 Djokovic, N – Goffin, Davi
17:29 Voegele, St – Hesse, Amand
17:29 Jaloviec, M – Gerasimov, E
17:35 Serdarusic, – Zhyrmont, Dz
18:00 Augusto Bue – PLA Malfeito
19:04 Jorovic, Iv – Cornet, Aliz
19:32 Dancevic, F – Krawietz, Ke
20:25 Garin, Chri – Andreozzi, G
20:43 Garcia, Car – Hradecka, Lu
21:05 Dodig, I/Me – Murray, J/So
21:08 Donaldson, – Klahn, Bradl
21:13 Murray, J/S – Dodig, I/Mel
21:44 Lacko, Luka – Berrettini,
22:00 Berlocq, Ca – Coria, Feder
22:15 Alexandrova – Parmentier,
22:52 Baker, Bria – Bemelmans, R
23:10 Raonic, Mil – Thiem, Domin
23:35 Eubanks, Ch – Mmoh, Michae
23:55 Minella, Ma – Zanevska, Ma
00:10 Mayer, Leon – Grigelis, La
02:05 Almagro, Ni – De Greef, Ar
02:05 Banes, Mave – Purcell, Max
03:05 Gomes, G/Hi – Krajicek, A/
04:05 Giron, Marc – Laaksonen, H
05:30 Lin Zhu – Cako, Jacque
07:40 Shuai Peng – Stojanovic,
09:05 Govortsova, – Diatchenko,
10:05 Kumkhum, Lu – Kai-Chen Cha
10:35 Rodina, Evg – Barty, Ashle
11:35 Chin-Wei Ch – Broady, N/So
12:00 Maria, Tatj – Erakovic, Ma
12:35 Hao-Ching C – Raina, A/Web
13:05 Ivakhnenko, – Smith, A/Vor
13:05 Lemoine, Qu – Marcinkevica
13:40 Artunedo Ma – Ojeda Lara,
14:00 Jahn, Jerem – Ivanov, Vlad
14:05 Kerkhove, L – Shoshyna, An
15:05 Voegele, St – Cornet, Aliz
15:05 Herbert, P- – Kontinen, H/
16:05 Ortega-Olme – Deus, N/Mont
17:05 Murray, And – Wawrinka, St
17:42 Zanevska, M – Alexandrova,
18:14 Caruso, Sal – Kolar, Zdene
19:10 Garcia, Car – Vekic, Donna
19:20 Grigelis, L – Gerasimov, E
20:50 Lopez, F/Lo – Klaasen, R/R
21:05 Vanni, Luca – Robredo, Tom
21:25 Vikhlyantse – Korpatsch, T
21:40 Berlocq, Ca – Cervantes, Í
22:29 Donaldson, – Bemelmans, R
23:10 Nishikori, – Cilic, Marin
23:12 Cilic, Mari – Nishikori, K
23:56 Lacko, Luka – Dancevic, Fr
00:31 Zeballos, H – Dutra Silva,
02:05 O’Connell, – Nagal, Sumit
02:41 Almagro, Ni – Garin, Chris
04:38 Eubanks, Ch – Laaksonen, H
08:00 Reid, M/Smi – Nedunchezhiy
08:05 Kai-Chen Ch – Erakovic, Ma
09:00 Xinyun Han/ – Stojanovic,
09:05 Rodina, Evg – Govortsova,
10:05 Hao-Ching C – Kai-Chen Cha
11:35 Broady, N/S – Dzalamidze,
14:00 Vivero Gonz – Ojeda Lara,
15:05 Rybakina, E – Barritza, Ka
15:12 Kontinen, H – Bryan, B/Bry
16:35 Mertens, E/ – Kuncikova, L
17:05 Caruso, Sal – Grigelis, La
17:05 Murray, And – Raonic, Milo
18:35 Alexandrova – Cornet, Aliz
20:35 Lacko, Luka – Vanni, Luca
20:45 Garcia, Car – Vikhlyantsev
21:05 Krajicek, A – Bambridge, L
22:00 Murray, J/S – Klaasen, R/R
22:50 Bemelmans, – Laaksonen, H
23:05 Djokovic, N – Nishikori, K
00:05 Berlocq, Ca – Schwartzman,
02:00 O’Connell, – Purcell, Max
02:03 Garin, Chri – Dutra Silva,
06:49 Duckworth, – Ito, Tatsuma
09:05 Kai-Chen Ch – Rodina, Evge
11:48 Kai-Chen Ch – Dzalamidze,
13:00 Schaeder, L – Lemoine, Qui
13:30 Monteiro, J – Ojeda Lara,
17:35 Garcia, Car – Alexandrova,
18:42 Kontinen, H – Klaasen, R/R
19:07 Vanni, Luca – Grigelis, La
19:14 Mertens, E/ – Smith, A/Vor
21:05 Murray, And – Djokovic, No
21:15 Djokovic, N – Murray, Andy
00:05 Dutra Silva – Schwartzman,
14:05 Marti, Yann – Vucic, Ilija
15:05 Przysiezny, – Bonadio, Ric
20:05 Ramanathan, – Mager, Gianl
22:08 Stakhovsky, – Kolar, Zdene
02:00 Hoynaski, N – Nannan Zhang
02:00 Gordon, Mic – Melichar, Ni
05:05 Sorribes To – Mrdeza, Tere
07:20 Min, Grace – Cepede Royg,
13:05 Doumbia, Sa – Chiudinelli,
15:05 Robredo, To – Caruso, Salv
17:01 Przysiezny, – Arnaboldi, A
20:05 Bega, Aless – Pellegrino,
22:40 Collarini, – Tsitsipas, S
23:05 Sakkari, Ma – Vickery, Sac
23:05 Collins, Da – Maria, Tatja
00:05 Muhammad, A – Kuwata, Hiro
00:05 Sema, Erika – Crawford, Sa
01:05 Lao, Daniel – Erakovic, Ma
02:00 Cako, Jacqu – Gibbs, Nicol
04:00 Loeb, Jamie – Neel, Ingrid
05:08 Lisicki, Sa – Boserup, Jul
07:05 Shuai Zhang – Omae, Akiko
13:05 Travaglia, – Maden, Yanni
15:35 Vanni, Luca – Galovic, Vik
17:55 Stakhovsky, – Arnaboldi, A
20:05 Berrettini, – Chiudinelli,
22:40 Mager, Gian – Robredo, Tom
23:05 Gordon, Mic – Rodina, Evge
23:05 Stollar, Fa – Swan, Katie
00:45 Nannan Zhan – Bellis, Cath
01:35 Kato, Miyu – Arconada, Us
02:00 Lisicki, Sa – Cepede Royg,
02:10 Loeb, Jamie – Cako, Jacque
03:50 Sorribes To – Muhammad, As
04:30 Collins, Da – Crawford, Sa
13:05 Grigelis, L – Tsitsipas, S
15:15 Mektic, Nik – Gerasimov, E
20:20 Travaglia, – Santillan, A
21:55 Vanni, Luca – Marti, Yann
01:32 Shuai Zhang – Erakovic, Ma
01:55 Swan, Katie – Rodina, Evge
03:05 Kuwata, H/L – Cako, J/Omae
03:05 Hozumi, E/K – Xin Wen/Nann
04:05 Govortsova, – Cepede Royg,
05:30 Neel, I/Sto – Gibbs, N/Muh
07:15 Hozumi, E/K – Cako, J/Omae
15:05 Gerasimov, – Tsitsipas, S
16:00 Cilic, Mari – Delbonis, Fe
17:38 Robredo, To – Berrettini,
19:07 Stakhovsky, – Travaglia, S
20:13 Karlovic, I – Del Potro, J
00:05 Sorribes To – Bellis, Cath
06:33 Vickery, Sa – Rodina, Evge
07:03 Lisicki, Sa – Cako, Jacque
08:25 Gibbs, N/Mu – Govortsova,
09:00 Shuai Zhang – Crawford, Sa
11:20 Hozumi, E/K – Gibbs, N/Muh
18:35 Gerasimov, – Berrettini,
20:35 Stakhovsky, – Vanni, Luca
01:00 Bellis, Cat – Cako, Jacque
02:30 Shuai Zhang – Rodina, Evge
16:08 Cilic, Mari – Del Potro, J
20:35 Vanni, Luca – Berrettini,
21:35 Karlovic, I – Delbonis, Fe
02:15 Shuai Zhang – Bellis, Cath
09:10 Chieh-Yu Hs – Jandakate, C
07:35 Xiaodi You – Sharipova, S
07:35 Kumkhum, L/ – Yixuan Li/Xu
05:00 Jing-Jing L – Xiaodi You
06:05 Namigata, J – Kumkhum, Luk
06:05 Xiaodi You – Kai-Chen Cha
07:05 Istomin, De – Gunneswaran,
08:05 Indian Aces – Singapore Sl
09:35 Cheng-Peng – Nedunchezhiy
10:05 Di Wu – Duckhee Lee
10:05 Kai-Chen Ch – Chin-Wei Cha
11:35 Japan Warri – Singapore Sl
15:00 Clayton, Sc – Ofner, Sebas
12:00 Indian Aces – UAE Royals W
12:00 Atucha Gome – Pigossi, Lau
12:00 Indian Aces – UAE Royals M
13:00 Singapore S – Japan Warrio
15:00 Ali Mutawa, – Eremin, Edoa
15:55 Saez Larra, – Kuznetsova,
12:00 Japan Warri – Indian Aces
12:00 Gamiz, Andr – Bouzo Zanott
13:45 Burillo Esc – Marti Riemba
15:25 Qian Nan Fe – Bassols Ribe
15:30 Singapore S – UAE Royals W
15:30 Singapore S – UAE Royals M
15:30 Singapore S – UAE Royals
16:15 Bovy, M/Ott – Gavrila, O/J
17:00 Gervais, Wa – Sant’Anna, B
12:05 Japan Warri – UAE Royals M
12:05 Japan Warri – UAE Royals W
12:30 Saez Larra, – Payola, J
13:30 Gamiz, Andr – Wallace, Isa
15:00 Ramanathan, – Blancaneaux,
15:30 Singapore S – Indian Aces
16:50 Hampel, Len – Ofner, Sebas
18:00 Mina, Giann – Nakagawa, Na
18:30 Crepatte, B – Lynch, K/Ram
13:30 Japan Warri – UAE Royals
22:45 Sweden (W) – Serbia (W) Canlı
22:45 Netherlands – France (W) Canlı
22:30 Knack Roese – Belogorie Be Canlı
22:00 Zhao Xinton – Higgins, Joh Canlı
22:00 O’Sullivan, – Wilson, Gary Canlı
21:00 Karlskrona – Linköpings H Canlı
21:00 Skellefteå – Luleå HF Canlı
21:00 Växjö Laker – Djurgårdens Canlı
21:00 Leksands IF – Frölunda Ind Canlı
21:00 IF Malmö Re – HV 71 Canlı
20:30 Spain (W) – Slovenia (W) Canlı
20:30 Germany (W) – Poland (W) Canlı
20:30 Dynamo Riga – KHL Medve??a Canlı
00:30 Doherty, Ke – Hamilton, An
03:30 Washington – Pittsburgh P
05:30 Kazuno, K/K – Ahmad, T/Nat
06:00 Hsu Ya Chin – Chang Ye Na/
06:00 Haris, D D/ – Ying Luo/Yu
06:00 Calgary Fla – Arizona Coyo
06:30 Marin, Caro – Sato, Sayaka
07:00 Bin Qiao – Prannoy, Has
08:00 Matsutomo, – Dongping Hua
08:30 Beiwen Zhan – Pusarla Venk
09:00 Gideon, M F – Ellis, M/Lan
09:15 Yuqi Shi – Long Chen
09:30 Peng Soon C – Nan Zhang/Yi
09:45 Tzu Ying Ta – Mitani, Mina
10:00 Yun Hu – Axelsen, Vik
10:15 Jayaram, A – Nan Wei
10:30 Biao Chai/W – Kai Lu/Siwei
10:45 Yeon Seong – Liu Cheng/Hu
11:00 Hyundai Hil – Daejeon Kore
11:30 Ranefur, El – Weerasinghe,
12:00 Izumo, Taku – Badowski, Ma
12:30 Liang Qiu – Wisutmaythan
13:00 Migot, Mari – Holmsten, El
13:40 Suwon KEPCO – Samsung Blue
13:45 Arlouskaya, – Front, Erika
14:30 Todorovic, – Zetterstrom,
15:00 HC Kunlun R – Metallurg No
15:00 Zhou Yuelon – Higgins, Joh
15:00 Gilbert, Da – Williams, Ma
15:15 Akkuzu, Can – Xu Song
15:15 Andersson, – Szudi, Adam
16:00 Wilson, Kyr – Songsermsawa
16:00 O’Sullivan, – Zhang Anda
17:30 Baird, Sam – Wilson, Gary
17:30 Allen, Mark – Hull, Robin
17:55 Moregard, T – Cheng-Ting L
18:45 Bergand, F/ – Arlouskaya,
19:00 Slovan Brat – Dynamo Riga
19:15 Soderland, – Brossier, B/
19:45 Nordberg, H – Savill, L/Wh
20:30 Dinamo Bucu – Team Tvis Ho